Series
Ratings
281- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Harem in the Labyrinth of Another WorldRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 4.5
D.Gray-manRated ★ 4.5
Gender Survival: Divided WorldRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0- Super SecretRated ★ 5.0
Monster Girl DoctorRated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 5.0