Series
Ratings
23- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
NANARated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5