Movies
Ratings
380
Groundhog DayRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Resident Evil: VendettaRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5