Series
Ratings
22
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Miss RipleyRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.0