Movies
Ratings
1544
DoubtRated ★ 4.5
The IsleRated ★ 4.0
Blackpink The MovieRated ★ 3.5
The Taebaek MountainsRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5- The Fable: The Killer Who Doesn't KillRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Gaga Chromatica BallRated ★ 3.5
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The HandRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 4.5
HamiltonRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0