Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
FantasiaRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0- A Little PrincessRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5