Series
Ratings
57
So, You Make ItRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0