Movies
Ratings
173
Green ZoneRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
ChawRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 4.0
DefianceRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
ElfRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
DevilRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0