Titles you rated
The MauritanianRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
News of the WorldRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0