Series
Ratings
133
Fallout Season 1Rated ★ 5.0
The Witcher Season 3Rated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 2.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Silo Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Yellowjackets Season 1Rated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
MerlinRated ★ 3.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5