Movies
Ratings
1589
Escape from AlcatrazRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
The Running ManRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
A Working ManRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0