Series
Ratings
139
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5