Movies
Ratings
971
DuneRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
Always Be My MaybeRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5