Series
Ratings
147
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 3.0
ChuckRated ★ 3.0
ChuckRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.0- Wise and FoolishRated ★ 3.5
TamiouRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5- 경계의 린네Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5- The Story of SaiunkokuRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Grand BlueRated ★ 3.5- 天皇の料理番Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0