Titles you rated
HokumRated ★ 3.0
PressureRated ★ 3.5
The ChristophersRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 2.0
Send HelpRated ★ 3.5- HumintRated ★ 1.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
DreamsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Revenge in KobikichoRated ★ 3.0
TrophyRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5- Wife and DogRated ★ 3.0
FamousRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5