Series
Ratings
37
PlutoRated ★ 1.0
Godzilla Singular PointRated ★ 1.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0
BoJack HorsemanRated ★ 2.0
MindhunterRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 1.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 1.0
Ghost StoriesRated ★ 1.0- TeletubbiesRated ★ 1.0
StrangerRated ★ 1.0
Better Call SaulRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 2.0