Series
Ratings
117
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
My Happy EndRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5