Movies
Ratings
221
ZootopiaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 1.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Summer 1993Rated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 4.0