Series
Ratings
364
FargoRated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
LookoutRated ★ 2.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 2.5
CircleRated ★ 1.5
Chicago TypewriterRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 2.5
DuelRated ★ 2.5
The Bride of HabaekRated ★ 0.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0