Series
Ratings
144
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0- Steel Troops WRated ★ 4.0
- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5