Movies
Ratings
31
Love Me If You DareRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0