Movies
Ratings
182
DownsizingRated ★ 2.0
UsRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
Double BlindRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.5
FallRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Talk to MeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0