Titles you rated
Full HouseRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0