Titles you rated
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Midnight at Pera Palace Season 2Rated ★ 2.5
Midnight at Pera Palace Season 1Rated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.5
Just a bit EspersRated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Uchi No Bengoshi Wa Te Ga KakaruRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
Grace Season 1Rated ★ 3.5
The Escape ArtistRated ★ 3.5
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 3.5