Titles you rated
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5