Movies
Ratings
179
Primal FearRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
One of Them DaysRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0