Titles you rated
- Whispering WaterRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The PactRated ★ 0.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Àma GloriaRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.5
12th Assistant DeaconRated ★ 3.5
The ConciergeRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5