Movies
Ratings
435
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
MulanRated ★ 1.5
Finding Mr. Right 2Rated ★ 3.0
Big BangRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 2.5
Secret ZooRated ★ 1.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5