Series
Ratings
28
Attention, love!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
My First TimeRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Beautiful MindRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0