Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5