Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0- 식덕후Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0