Series
Ratings
380
Future SonRated ★ 3.0
A Calm Sea and Beautiful Days with YouRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Are You The OneRated ★ 3.0
20 Conditions to Fall in Love With the AppRated ★ 2.0
So, You Make ItRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Human From TodayRated ★ 2.0
Spring FeverRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
ESCAPE Sore wa Yukai no Hazu dattaRated ★ 3.5- 러브: 트랙 - 김치Rated ★ 3.0
Love MeRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0