Movies
Ratings
101
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.0
Examination Hell of RaichuRated ★ 0.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5