Movies
Ratings
209
Kaili BluesRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
We Are Your FriendsRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The Great BeautyRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 1.0
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5- Adulting at EighteenRated ★ 3.5
In Our DayRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5