Titles you rated
The First FrostRated ★ 5.0
Battle of FatesRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5