Series
Ratings
19
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
MaskRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5