Series
Ratings
50
Angry MomRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0