Series
Ratings
28
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0