Series
Ratings
232
High KickRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5- IljimaeRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.0