Series
Ratings
275- Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 3.0
MononokeRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0