Titles you rated
Nightmare TeacherRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
Mad DogRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
GiantRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 3.5