Series
Ratings
22
WandaVisionRated ★ 5.0
Yeh Meri FamilyRated ★ 5.0
The Family Man Season 1Rated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Sacred GamesRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Scam 1992: The Harshad Mehta StoryRated ★ 5.0
Sacred GamesRated ★ 5.0