Series
Ratings
16
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0