Series
Ratings
165
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
Mare of EasttownRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5- 어른 김장하Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5