Series
Ratings
27- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0