Series
Ratings
116
The Art of SarahRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
GlitchRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
The Sound of MagicRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5