Movies
Ratings
690
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.0
TrapRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0