Series
Ratings
418
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
TempestRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5