Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Trial by MediaRated ★ 2.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5