Series
Ratings
15
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0